Categories

Recommended

LEGO® 41347 Friends Kurort w Heartlake
LEGO® 42082 Technic Dźwig-dostępna opcja Kup teraz, zapłać później do 30 dni / PayU
Odkamieniacz Krups Anticalc KIT F054 - oryginał
Sokowirówka Bosch MES25G0
LEGO® 42096 Technic Porsche 911 RSR ( dostępne w opcji kup teraz,zapłać do 30 dni )
Depilator Braun 1170 Eversoft
Ciśnieniomierz TECHMED  TMA 1000 z zasilaczem
Philips Sokowirówka Philips HR 1855 / 90
LEGO® 70670 Ninjago Klasztor Spinjitzu

How to order

1. How to find your product?

Our shop is divided into categories. To change the category, click appropriate main category name from category panel. Than you will be redirected to page where you can choose subcategory and than find your products that you want to buy.

On the site there is a search engine - you can enter there, words which you think will appear in the description of the item, for example. "USB Stick" or "external drive".

By clicking on the title or image of the goods, you will enter the site with its detailed description. You will also find information on the price of the product and how quickly we are able to prepare it to be sent.

2. How to complete your order?

To add an item to the cart, use the following button   .

After adding the item to the cart, you can go to the basket and place your order or continue shopping. Once you have in your shopping cart all the products you want to order, go to the basket, hovering the cursor over the amount in the upper right corner of the page.

 

Check the contents of your cart. Here you can change the amount of the product, add something or remove from the shopping cart.

 

 

After changing the number of units of goods click  . Sometimes it is not possible because of the nature of our retail store. However if you want to buy more products - contact us! (kontakt@expressbuy.pl)

On this site you can see all information about your order, shipping cost and how fast we can send it to you.
Here, you can enter a discount codes that you can find on our facebook and twitter accounts.Jeśli zaakceptowałeś koszty oraz warunki dostawy wypełnij poniższe pola.

Możesz wypełnić pole Uwagi do zamówienia, jeżeli posiadasz specjalne uwagi, na które chcesz nam zwrócić uwagę przy realizacji zamówienia.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na naszej stronie wypełnij po prostu dane z punktu 5 - Dane płatnika i zaznacz pola pod spodem. Zaznacz "Załóż konto" jeżeli chcesz mieć już konto na przyszłość w naszym sklepie. Jeśli posiadasz już zarejestrowane konto to po prostu zaloguj się w panelu po lewej stronie. Jest również możliwość logowania się danymi z konta Google (np. konta pocztowego gmail) - klikając na logo Google. Żadne dane w tym przypadku nie są przechowywane na naszym serwerze.

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT na firmę zaznacz opcję "Firma" oraz zaznacz "Chcę otrzymać fakturę VAT". Jeżeli adres dostawy na być inny to proszę zaznaczyć "Inne dane wysyłkowe". Przepisz kod z obrazka, jeżeli wymagany.

Następnie kliknij na "Przejdź do potwierdzenia".
Na karcie potwierdzenia sprawdź poprawność danych i kliknij "Zamów".Po potwierdzeniu zamówienia wyskoczą informacje kontaktowe i numer zamówienia. Na maila również zostanie wysłane potwierdzenie złożonego w systemie zamówienia. Dane do wpłaty można znaleźć w dokumencie który możemy na tej stronie wydrukować lub pobrać.

Po złożeniu zamówienia przyjdzie również e-mail na podane konto. Należy koniecznie POTWIERDZIĆ go klikając na "Potwierdź zamówienie". Bez potwierdzenia takie zamówienie nie zostanie zrealizowane lub czas może się znacząco wydłużyć.

3. Gdzie wpłacić pieniądze?


Numer konta bankowego jest wysyłany na maila. W tytule należy wpisać numer zamówienia który jest automatycznie przydzielany i widoczny również w mailu. Na wszeliki wypadek podajemy jeszcze raz konto bankowe:

Wojciech Szmydt "SOLIDNA FIRMA"
ul. Różana 36
88-170 Pakość
Nr rachunku bankowego: 40 1090 1069 0000 0001 1112 7248
TYTUŁEM: Wpłata za zamówienie numer (tutaj numer zamówienia)
tel.:+48502629680

4. Faktury

Faktury załączane są do maila automatycznie wysyłanego do kupującego, który zapłacił za przedmiot. Nie wysyłamy ich razem z przedmiotem. Są to elektroniczne faktury nie wymagające podpisu ręcznego. Można je również pobrać logując się do konta w sklepie po opłaceniu zamówienia. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@expressbuy.pl
Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl